شرکت نقاشی ساختمان ( building painting )

شرکت نقاشی ساختمان ( building painting )

ما به عنوان بهترین شرکت نقاشی ساختمان در تهران و حومه افتخار همراهی شما مشتریان باوقار را داریم. نقاشی ساختمان داخلی با شرکت خونه سازها یک خانه می تواند خانه ای با دیوارهای خاکی را به یک محیط الهام بخش تبدیل کند! همچنین می تواند ارزش اموال را افزایش دهد و کمک کند تا خانه سریعتر به فروش برسد. نقاشی ساختمان در تهران مستلزم برنامه ریزی جدی است، نتیجه نهایی نقاشی خانه را ارزشمند می کند!

  1. آموزش نقاشی ساختمان

  2. رنگ و نقاشی ساختمان

  3. نقاشی ساختمان در تهران

  4. هزینه نقاشی ساختمان

  5. نقاشی ساختمان غرب تهران

  6. عکس نقاشی ساختمان

  7. نقاشی ساختمان با غلطک

آموزش نقاشی ساختمان پیش استاد کار نقاش

بعد از اینکه مواد لازم را خریداری کردید، تمام مبلمان را از داخل اتاق بیرون ببرید و اتاق را آماده کنید. سپس می توانید دیوارها را بشوئید و همه سوراخ ها را با بتونه پر کنید. پارچه های ضد آب و یا ورق های قدیمی را روی زمین پهن کنید تا از رنگی شدن کف و کفپوش محافظت کنید. هنگامی که برای نقاشی آماده هستید، با لایه ای از بتونه برای پوشش تمام دیوارها شروع کنید. هنگامی که این لایه خشک شد، شما می توانید با رنگ نقاشی کنید. از فرچه های کوچک برای لبه ها و ازغلتک های بزرگ برای پوشش بقیه جاها استفاده کنید.

۱- چشم انداز نقاشی ساختمان غرب تهران ورد آورد خود را ارتقا دهید.

همانطور که در خانه می چرخید، افکار خود را در مورد رنگ، نور خورشید، پنجره ها، جلا و براق بودن نقاشی خانه و تزینات گچبری بنویسید.

رنگ های روشن در همه جا موثر هستند، اما رنگ های تیره نیازمند اتاق هایی با تعداد زیادی پنجره و نور طبیعی هستند. اگر یک زیرزمین خلوت را به رنگ آبی تیره نقاشی کنید، اگرچه ممکن است آرامش بخش باشد اما می تواند اتاق را به یک سیاه چاله تبدیل کند!

• اگر می خواهید یک خانه برای فروش آماده کنید، آن را با رنگ های خنثی نقاشی کنید، زیرا این رنگ ها با هر دکوراسیون یا مبلمانی همخوانی دارند.

• اگر توانایی کار با برنامه های ویرایشگر عکس را دارید، از اتاق خود در موقعیتهای مختلف عکس بگیرید و رنگ های مورد نظرتان را را با برنامه مورد علاقه خود روی آن عکس ها اعمال و تنظیم کنید. این کار به شما و همۀ افرادی که درگیر نقاشی ساختمان مدرسه اتاق هستند، اطمینان می دهد که اتاق پس از نقاشی دقیقا چگونه به نظر می رسد.

• اگر می خواهید خانه خودتان را برای خودتان تغییر دهید، کمی متفاوت و آزاد بیندیشید. دیوانه باشید. مثل یک رنگ؟ جسور باشید. اگرآن رنگ را دوست ندارید، حدس بزنید چه رنگی بهتر است؟ شما می توانید دوباره آن را نقاشی کنید. احساس هنرمند بودن داشته باشیذ؟ روی دیوار نقاشی بکشید. این مکان متعلق به شماست. تنها کسی که باید آن را دوست داشته باشد، شما هستید (و البته کسانی که با شما زندگی می کنند!).

• اگر اتاق های مجاور خانه تان رو به یکدیگر باز می شوند، رنگ های مکمل خیلی خوب به نظر می رسند (دو درجه روشنتر از همان رنگ را که موجب تمیزتر نقاشی ساختمان در تهران نشان دادن می شود، بکار ببرید). هنگامی که از یک مرز (مانند یک درب) عبور می کنید، می توانید رنگ زمینه را پر رنگ تر کنید.

• میزان براق بودن رنگ ها را دقیق در نظر بگیرید. رنگ روغنی به راحتی تمیز می شود، اما هر لکه ای که روی دیوار باشد را برجسته نشان می دهد. در حالیکه رنگ های پلاستیک به پنهان کردن لکه های دیوار کمک می کنند، اما تمیز کردن آنها دشوار است. به طور کلی، رنگ های روغنی و براق را بیشتر در جاهایی مانند حمام و آشپزخانه که بخار زیاد و یا پخت و پزو همچنین در مناطقی که رفت و آمد زیاد وجود دارد، به کار ببرید. رنگ های پلاستیک، بیشتر برای دیوارهای بزرگ و سقف ها ترجیح داده می شوند.

• با یک دکوراتور حرفه ای خانه برای راهنمایی مشورت کنید.

۲- در انتخاب رنگ و نقاشی ساختمان به توافق برسید.

نقاشی ساختمان

در زندگی شما احتمالا افرادی هستند که علاقه مند به نظر دادن در نقاشی خانه شما هستند. در انتخاب رنگ با آنها به توافق برسید.

۳- نظریه های کاملا منطقی درباره نقاشی ساختمان در تهران بسازید.

ناحیه ای که می خواهید نقاشی کنید را تخمین بزنید. ارتفاع و عرض همه دیوارها را اندازه گیری کنید. در ایالات متحده، ناحیه مورد نظر برای نقاشی در واحد فوت مربع برآورد می شود، اما در هر جای دیگری در این دنیا، از سیستم متریک استفاده می شود. برای پیدا کردن مساحت یک دیوار معین، به سادگی ارتفاع را درعرض ضرب کنید.

• فهرست با جزئیات خود را تهیه کنید، دیگران معنای جزئیات لیست شما مانند اتاق نشیمن، دیوار غربی، ۱۱۲ فوت مربع را متوجه می شوند.

• فراموش نکنید که مساحت پنجره ها و درب ها را از مساحت کل، کم کنید.

• همانطور که مساحت را تخمین می زنید، خطایی در گرد کردن وجود دارد. بهتر است که مساحت نقاشی را به جای گرد کردن به سمت پایین، به سمت بالا گرد کنیم.

• مساحت نقاشی ساختمان در شهریار مورد نظر برای نقاشی با هر رنگ را تخمین بزنید و تعداد گالن هایی که از هر رنگ نیاز دارید را برآورد کنید . برای دیوارهای طاق با سقف زاویه دار، بهترین تخمین را بزنید. اگر برای انجام این کارها و تخمین زدن راحت نیستید، بیشترین ارتفاع دیوار را اندازه گیری کنید و آن را درعرض دیوار ضرب کنید. اکنون کمترین ارتفاع را از بیشترین ارتفاع کم کنید، این عدد را درعرض ضرب کنید، جواب را نصف کنید، و در آخر آن عدد جدید را از ارتفاع اولیه در عرض کم کنید. به این صورت مساحت دیوار به دست می آید.

فرمول ها:

دیوار پایه: F = B x H

دیوار با پنجره: F = B x H – (winB x winH)

دیوار با چندین پنجره: F = B x H – [(winB x winH) + (winB x winH) …]

دیوار با سقف زاویه دار:

H x B = aارتفاع

(highH – lowH) x B = n

F = a – n / 2

دیوار با سقف زاویه دار و یک پنجره: (a – n / 2) – (winB x winH)

۴- هزینه نقاشی ساختمان مد نظر داشته باشید.

هزینه نقاش ساختمان تهران

بسته به قیمت و کیفیت، هزینه ها به شدت متفاوت خواهد بود. انتخاب رنگ های درجه متوسط به بالا را انتخاب کنید، . اگر قصد دارید نیروی کار نقاش ساختمان تهران خود را تغذیه کنید غذا را فراموش نکنید.

هنگامی که مواد را می خرید، متوجه می شوید که همه رنگ ها برابر نیستند. بعضی ها با یک لایه، سطح را کاملا پوشش می دهند، برخی می گویند که رنگ، این کار را انجام می دهد، اما در واقع این چنین نیستند. اگر شما مجبور شوید، همه چیز را دو لایه رنگ بزنید، هزینه های نقاش ساختمان تهران دو برابر خواهد شد. بنابراین خرید نرخ اتحادیه نقاشی ساختمان رنگ ارزان تر ممکن است در بلند مدت بیشتر هزینه ساز شود. به فروشنده حرفه ای رنگ (در یک درجه خاصی) که به شما می گوید کدام رنگ را بخرید، اعتماد کنید. شما به طور کلی می توانید رنگهای ارزان قیمت را بر روی لایه های اولیه و رنگ های گران قیمت را در لایه های بالا بزنید.

۵- برای نقاشی زمانبندی دقیق کنید.

برنامه ریزی نقاشی ساختمان تهران

برای دستیابی به اهداف پروژه نقاشی نقاشی ساختمان در اندیشه ، از کارفرما نقاشی زمان تقریبا معینی بگیرید. زمان لازم برای حرکت مبلمان، آماده سازی دیوار نقاشی، برش، خود نقاشی، خوردن و استراحت را در برنامه ریزی در نظر بگیرید و زمان لازم برای تمیز کردن و برگرداندن مبلمان بعد از نقاشی را فراموش نکنید. همانطور که شما برنامه ریزی می کنید، با در نظر گرفتن احتیاط ممکن است، گمراه شوید. رویدادهای پیش بینی نشده، سرعت شما را می کاهد، بنابراین زمانی را برای آنها در نظر بگیرید. به یاد داشته باشید، این یک پروژه چند روزه است. سعی نکنید بیش از یک روز را صرف زمانبندی آن کنید. اگر شما از برنامه ریزی نقاشی ، سریع تر حرکت کنید، عالی است!

۶- برای نقاشی ساختمان غرب تهران ، برنامه ریزی انجام دهید.

 نقاشی ساختمان غرب تهران

اگر قصد استخدام خدمه حرفه ای نقاشی را ندارید، به کمک زیادی نیاز خواهید داشت. کارهای زیادی وجود دارد که باید انجام شود، ازجمله: ابتدا جابجایی مبلمان برای ، سپس آماده سازی دیوار برای نقاشی ساختمان غرب تهران ، پوشش کف ، جمع آوری مواد و آماده سازی نقاشی ، تمیز کردن و زمان غذا خوردن همه افراد را فراموش نکنید.

به راحتی می توانید یک تیم پنج نفره را به مدت ده روز کامل در یک خانه دو طبقه تقسیم کنید (تقریبا ۲۰۰۰ فوت مربع). افرادی که می توانند، به شما کمک کند را جمع کنید. اگر بعضی از کارها فقط یک یا دو روز طول بکشد، عالی است. شاید افراد دیگری نیز بتوانند، این کارها را انجام دهند. اطمینان حاصل کنید که می توانید، با اعضای نیروی کارتان برنامه ریزی را انجام دهید. آنها زمان زیادی را برای اختصاص دادن روزها به کار نیاز دارند. در زیر چندین مورد ازخصوصیات کلیدی کارکنان معرفی می شود:

• با توجه دقیق به جزئیات نقاشی ، فردی را به کار گچبری یا نقاشی یک لبه مستقیم، مانند امتداد دیواری که سقف آن به نقاشی نیاز ندارد، تخصیص دهید. محصولات زیادی برای کمک نقاشی در دسترس هستند، اما هیچ یک از این محصولات، به خوبی فردی که این کار را بدون وسیله خاصی انجام می دهند، مناسب نیستند.

اطمینان حاصل کنید که این شخص ماهر نقاشی ساختمان با غلطک است (از آنها بخواهید که تخصصشان را به شما نشان دهند). هر بار که روی آن راه می روید، یک برش ضعیف، ناهموار، موج دار و یا لکه دار را حس می کنید. چرا بیش از یک برش ایجاد می کنید؟ این کار بعد از چند روز به عصب دست و بازو آسیب می رساند و موجب درد در این نواحی می شود. به همین دلیل پس از اتمام کار نقاشی چند دیوار، باید به این فرد استراحت دهید.

• زینت دهنده. افرادی را برای انجام تزئینات میناکاری روی ستون، پنجره و قاب درب تخصیص دهید. این کار به توجه دقیق نیاز دارد.

غلطک. در واقع شما فقط به تعداد کمی از اینها نیاز خواهید داشت، زیرا آنها می توانند یک مساحت بزرگ را نسبتا سریع نقاشی کنند.

• بتونه کارها. بتونه کاری و لکه گیری درزها (با بتونه پر کردن) نقاشی کار مهمی است که قبل از شروع به نقاشی ، باید انجام شود (با زمان کافی برای خشک شدن و سمباده زدن).

۷- قبل و بعد از نقاشی ساختمان عکس بگیرید.

 نقاشی ساختمان غرب تهران

به طور جدی، اتاق را خالی کنید. اینکه همه چیز را به وسط اتاق انتقال دهید، به اندازه کافی رضایت بخش نیست. فضایی انبار مانندی را اجاره کنید و یک روز همه وسایلتان را در آنجا بگذارید. میزها و چیزهایی را که می توانید، قوطی های رنگ را روی آن قرار دهید نگه دارید، اما همه چیزهای دیگر را باید ببرید.

۸- خانه را برای نقاشی ساختمان با غلطک آماده کنید.

قبل از اینکه نقاشی خانه را شروع کنید، نقاشی ساختمان مدرن دیوارها قبل از نقاشی خانه تمیز کنید، کاغذ دیواری را قبل از نقاشی خانه بکنید، تعمیرات را انجام دهید، چاله چوله ها را با بتونه پر کنید، لکه ها را قبل از نقاشی خانه درزگیری کنید، سمباده بزنید و همه جا را خشک کنید. اکنون زمان به کار بردن نوار نقاش برای تزئینات، پهن کردن پارچه های کهنه روی کف زمین و غیره است. شما همچنین می توانید رنگ مورد نظر خود را در این زمان خریداری کنید. تا آخرین لحظه منتظر نمانید. مخلوط کردن چند گالن رنگ برای به دست آوردن رنگ مورد نظر شما می تواند ساعت ها زمان ببرد. به یاد داشته باشید که در فروشگاه های سخت افزار و خواروبار محلی، در آخر هفته ها ترافیک سه برابر وجود دارد. در صورت امکان در طول هفته خرید کنید.

۹- پنجره ها قبل از نقاشی باز کنید.

تهویه و تجدید هوا کمک خواهد کرد، که همه چیز سریعتر پس از نقاشی خشک شود و نیروی کار شما همیشه هوای تازه استشمام کنند. اگر گرد و غبار یا سایر ذرات معلق هوا در هوای طبیعی شایع بود، از یک سیستم تهویه دیگر استفاده کنید.

۱۰- بتونه کاری انجام بدهید.

رنگ های تیره، لکه ها (یک بار درزگیری شده)، و سطوحی که قبلا رنگ نشده اند (دیوار خشک، بتونه نقاشی، و غیره)، معمولا به بتونه سفید نیاز دارند.

نکته: اکنون اکثر فرشگاه های رنگ و مراکز تزئینات خانگی، ته رنگ اولیه (بدون هزینه) را برای مطابقت خیلی نزدیک به لایه رنگ نهایی به مشتری می دهند، به این ترتیب، دیگر لازم نیست که دو لایه رنگ اولیه یا بتونه استفاده کنند. اگر چه تمام سطوح به لایه بتونه نیاز ندارند، اما شما هزینه و زمان این مرحله را در کار خود در نظر بگیرید! رنگ های تیره به احتمال زیاد پس از نقاشی اولین لایه ی رنگ – و یا حتی دو لایه اول- باز هم معلوم هستند. نواحی درز گیری شده و سطوح رنگ نشده مانند قسمت های بتونه کاری شده، رطوبت را در یک پوشش پلاستیکی نسبت به مناطق اطراف آنها جذب می کنند. استفاده از یک لایه اولیه خوب به از بین رفتن، تفاوت رنگ این نواحی، بسیار کمک می کند. لایه اولیه، سطح دیوار را یکنواخت می کند. درست مانند پاک کردن بوم نقاشی، قبل از رسم یک تصویر جدید. اگر چه نظریه های مختلفی در این زمینه وجود دارد، اما شما به طور کلی به صرف هزینه زیاد برای خرید لایه رنگ اولیه خاص نیازی ندارید. یک سطل ۵ گالنی (۱۸٫۹ لیتر) ارزان قیمت از رنگ سفید و یکنواخت، معمولا بر خلاف چیزی که به نظر می رسد، مساحت بزرگی را پوشش می دهد. حداقل ۲۴ ساعت قبل از اعمال لایه رنگ نهایی ، لایه اولیه را بزنید و منتظر بمانید تا خشک شود (ادستورالعمل روی رنگ را به کار ببرید).

اگر می خواهید، روی یک رنگ تیره یا روی دیواری خشکی که تا به حال رنگ نشده است، نقاشی کنید، بتونه کاری اجباری است، اما پیش از انجام کلیه کارهای نقاشی بهتر است که این مرحله انجام شود. بتونه کاری ضروری است زیرا هرگونه لکه ناشی از پس دهی رنگ را از بین می برد. یکی دیگر از دلایل اهمیت بتونه کاری این است که از طریق بهبود چسبندگی رنگ، از برآمدگی و پوسته پوسته شدن آن جلوگیری می کند.

در نهایت، بتونه کاری یک ایده خوب است زیرا اولین لایه رنگ منجر به پوشش کامل دیوار ها می شود. اگر می خواهید نقاشی شما ظاهر بهتری داشته باشد، می توانید ته رنگ بتونه خود را با رنگ نهایی که می خواهید بر روی دیوارها استفاده کنید، ترکیب کنید. امروزه اکثر رنگها با بتونه های داخلی ساخته می شوند، اما هنوز یک بتونه قدیمی گزینه ی بهتری است. قبل از اینکه شروع به نقاشی کنید، به یاد داشته باشید که برای پوشاندن قاب درب ها، قرنیز پنجره ها، و همه کلیدهای روی دیوار از نوارچسب نقاشی استفاده کنید.

۱۱- نقاشی ساختمان با غلطک شروع کنید.

ابتدا با بزرگترین یا سخت ترین اتاق نقاشی را شروع کنید. اگر آن اتاق را در مرحله آخر قرار دهید، تا آخر باعث نگرانیتان می شود. برای نحوه نقاشی با غلطک دیوارها و اتاق ها به دستورالعمل نقاشی ساختمان با غلطک اتاق مراجعه کنید. برای راهنمایی بیشتر به مطالب مرتبط زیر مراجعه کنید.

• با استفاده از یک فرچه زاویه دار دو اینچی، با رنگ زدن گوشه ها و اطراف قرنیزها شروع کنید. شما باید حاشیه ها را حداقل ۲ یا ۳ اینچ (۵٫۱ یا ۷٫۶ سانتیمتر) از گوشه ها، درها و قالب ها رنگ کنید. از آنجا که یک غلتک نمی تواند لبه ها را به طور کامل رنگ کند، فرچه زاویه دار تضمین می کند که رنگ به طور یکنواخت بر روی دیوار پخش شود.

• برای پوشاندن بقیه دیوار از یک غلتک استفاده کنید. یک روش خوب استفاده از روش W است. شما در یک مساحت بزرگ ۳ فوت مربعی(۰٫۹۱ متر) با نقاشی W بر روی دیوار شروع کنید. سپس، بدون بلند کردن غلتک ، W را پر کنید. شما می توانید کل دیوار را به این صورت مرحله به مرحله رنگ کنید و برای نتایج هرچه بهتر در هر زمان ، برای هر قسمت از دیوارها یک بار این کار را انجام دهید. به طور کلی ایده خوبی است که به جای ایستادن روی نردبان از غلتکی با دسته دراز استفاده کنید. اطمینان حاصل کنید که دسته ی غلتک پلاستیکی نباشد ، زیرا دسته های پلاستیکی انعطاف پذیر هستند و این کار، کنترل نقاشی را دشوار می کند.

• در حالی که رنگ هنوز مرطوب است، نوارچسب ها را از روی دیوار و قرنیزها بردارید. کندن آن ها پس از خشک شدن نقاشی می تواند رنگ را نیز از روی دیوار بکند و تلاش شما را بی نتیجه کند.

۱۲- پاک کردن نقاشی

اطمینان حاصل کنید که تمام مواد شما تمیز و مرتب شوند.

۱۳- پس از نقاشی دیوارها و نقاشی ساختمان ، کفپوش کردننقاشی منزل تهران  زمین را انجام دهید.

اگر شما در حال کار روی زمین هستید، بعد از دیوارها کارتان را انجام دهید. زمانی که کل خانه را نقاشی می کنید، ممکن است، کل خانه را به هم بریزید. اما شما که نمی خواهید فرش جدیدتان رنگی بشود.

۱۴- به نیروی کارتان قبل از اینکه عرقش خشک شود، پاداش بدهید.

به ویژه اگر نیروی کار شما، داوطلب این کار هستند. با سخاوت دستمزد آنها را پرداخت کنید. تا با ازامش چای آخر کارشان را میل کنند.

[ بازدید : 32 ]

[ چهارشنبه 10 بهمن 1397 ] 17:24 ] [ سحاب ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]