نقاشی ساختمان با متد روز دنیا

اما شاید برای شما این سوال مطرح شده است که علت این تفاوت قیمت فاحش چیست ؟ در پاسخ بایستی بگوییم که علت اصلی این اختلاف قیمت خونه سازها  ، بیشتری بحث زیرسازی است. زیرسازی در مورد خانه هایی مطرح می شود که نوساز بوده و گچ کاری شده اند و ابتدا بایستی بتونه کاری برای آن ها انجام گیرد. در مقابل برخی ساختمان ها نیز گچ های دیوار و سقف آن ها نم داده و بایستی ابتدا گچ کاری انجام گردد. طبیعی است که برای این گونه ساختمان ها نیز زیرسازی نیاز بوده و همان مراحل بایستی به صورت اصولی انجام گردد.


نقاشی ساختمان در تهران


در این نوشتار می کوشیم تا تمامی نکات در رابطه با موضوع نقاشی ساختمان تهران  را برای شما عزیزان تشریح نماییم:


قیمت نقاشی اتاق در تهران

شاید قیمت نقاشی ساختمان را بتوان یکی از مهم ترین و یا پیچیده ترین نکات در رابطه با انجام این خدمات ساختمانی دانست. چرا که اگر سری به بازار بزنید، با نقاشان مختلفی مواجه خواهید شد که قیمت هایی کاملا متفاوت به شما می دهند. با این حال طبق یک قانون سرانگشتی می توان گفت که نقاشی اتاق کودک تهران از متری ۶۰۰۰ تومان شروع شده و تا متری ۱۰۰۰۰ تومان نیز خواهد رسید.

با این تفاسیر، ساختمان هایی که تمیز بوده و تعداد ترک های بسیار کمی روی سقف و دیوار داشته و دیوارها و سقف ها نم نداشته باشند، قیمت نقاشی در حدود همان متری ۶ یا ۷ هزار تومان خواهند داشت.


نحوه محاسبه متراژ نقاشی اتاق ساختمان

نقاشان از فرمول بسیار جالبی برای محاسبه متراژ بهره می برند. بر اساس این فرمول برای محاسبه ی متراژ کافی است که زیربنای ساختمان در عدد ۳ ضرب گردد. چرا که دو دیوار و یک سقف به ازای کف در نظر گرفته می شود.


در پایان، درب های چوبی و فلزی یا پنجره های فلزی، نقاشی اتاق کودک چارچوب درب ها به صورت متری و جداگانه محاسبه می گردند.

برچسب ها: نقاشی اتاق کودک , نقاشی اتاق , نقاشی اتاق ساختمان , نقاشی اتاق کودک تهران , قیمت نقاشی اتاق در تهران ,

[ بازدید : 31 ]

[ شنبه 10 آذر 1397 ] 19:36 ] [ سحاب ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]