آماده سازی رنگ برای نقاشی ساختمان

در این نوشتار خونه سازها می کوشد تا تمامی نکات در رابطه با موضوع نقاشی ساختمان را برای شما عزیزان تشریح نماید:


اگر تصمیم دارید که نقاشی ساختمان غرب تهران  رنگ روغنی را پیاده سازی نمایید، بایستی حتما از باز بودن کامل پنجره ها مطمئن گردید. چراکه تینر افزوده شده به رنگ، دارای بویی ماندگار و در عین حال بسیار نامطبوع است. بسیاری توصیه می کنند که دیوارها را ترجیحا با رنگ پلاستیک رنگ آمیزی نماییم. با این حال اگر کودک خردسالی در منزل دارید که ممکن است بر روی دیوارها نقاشی بکشد، احتمالا رنگ روغن گزینه ی مناسب تری خواهد بود.

قیمت نقاشی ساختمان در تهران

شاید قیمت نقاشی ساختمان را بتوان یکی از مهم ترین و یا پیچیده ترین نکات در رابطه با انجام این خدمات ساختمانی دانست. چرا که اگر سری به بازار بزنید، با نقاشان مختلفی مواجه خواهید شد که قیمت هایی کاملا متفاوت به شما می دهند. با این حال طبق یک قانون سرانگشتی می توان گفت که قیمت نقاشی ساختمان از متری ۶۰۰۰ تومان شروع شده و تا متری ۱۰۰۰۰ تومان نیز خواهد رسید.


اما شاید برای شما این سوال مطرح شده است که علت این تفاوت قیمت فاحش چیست ؟ در پاسخ بایستی بگوییم که علت اصلی این اختلاف قیمت، بیشتری بحث زیرسازی است. زیرسازی در مورد خانه هایی مطرح می شود که نوساز بوده و گچ کاری شده اند و ابتدا بایستی بتونه کاری برای آن ها انجام گیرد. در مقابل برخی ساختمان ها نیز گچ های دیوار و سقف آن ها نم داده و بایستی ابتدا گچ کاری انجام گردد. طبیعی است که برای این گونه ساختمان ها نیز زیرسازی نیاز بوده و همان مراحل بایستی به صورت اصولی انجام گردد.

برچسب ها: قیمت نقاشی ساختمان در تهران , نقاشی ساختمان غرب تهران ,

[ بازدید : 49 ]

[ شنبه 10 آذر 1397 ] 19:39 ] [ سحاب ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]